3 gry od których warto zacząć przygodę z Xbox Game Pass

3 gry od których warto zacząć przygodę z Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to nic innego jak niezwykle popularna usługa subskrypcyjna od Microsoftu, której wykupienie zapewnia dostęp do setek gier na PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) czy w chmurze. Biblioteka abonamentu jest tak obszerna, że większość osób czuje się przytłoczona i na dobrą sprawę nie wie, jakimi grami się zainteresować. W niniejszym tekście przybliżymy wam 3 tytuły, od których naszym zdaniem warto rozpocząć swoją przygodę z usługą amerykańskiej korporacji.

Gry, od których warto zacząć przygodę z Xbox Game Pass

Na początku warto wspomnieć, że regularna cena miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (najlepszego i zarazem najbardziej opłacalnego wariantu) to 55 zł na miesiąc. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba tyle wydawać, bo dzięki poradnikom dostępnych w sieci można kupić naprawdę tani Game Pass, oszczędzając nawet 85%. Pomyśleliśmy, że warto o tym wspomnieć, bo wśród osób czytających niniejszy tekst z pewnością są osoby, które dopiero przymierzają się do zakupu XGP. Przejdźmy jednak do sedna artykułu i skupmy się na ciekawych grach z usługi. Bez przedłużania…

1. Hades

Hades to jedna z najlepiej ocenianych gier wszech czasów i tak się składa, że akurat znajduje się w abonamencie Xbox Game Pass. To nic innego, jak rozbudowany roguelike, w którym kierujemy synem tytułowego Hadesa, chcącym za wszelką cenę dostać się na Olimp. Podczas zabawy odwiedzimy wiele generowanych losowo lokacji, a także zgładzimy całą masę różnej maści kreatur.

2. Seria Gears of War

W XGP znajdują się obecnie wszystkie odsłony Gears of War, czyli prawdopodobnie najsłynniejszej serii “exów” od Microsoftu. Fabuła pierwszej części gry skupia się na walce z tajemniczymi kreaturami nazywanymi Szarańczą, a pozostałe odsłony kontynuują ten wątek. Na swojej drodze spotkamy wiele groźnych wrogów, a także odwiedzimy całą masę interesujących miejsc.

3. Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 to kapitalna gra wyścigowa, w której do dyspozycji graczy oddano setki licencjonowanych samochodów i wiele zróżnicowanych tras. Model jazdy stoi tu na naprawdę wysokim poziomie, grafika robi niemałe wrażenie, mimo że gra ukazała się na rynku już jakiś czas temu. W listopadzie ukaże się Forza Horizon 5, więc w tym okresie zapewne warto będzie się zainteresować właśnie nią.

Gry na początek zabawy z Xbox Game Pass – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o nasze propozycje gier na start z Xbox Game Pass. Oferta omawianego abonamentu jest tak duża, że ciężko było wybrać tylko trzy tytuły, ale mimo wszystko nam się udało.

Dajcie znać w komentarzach poniżej, jeśli macie swoje propozycje!

Co powinieneś wiedzieć o grze Counter Strike?
Battlefield – ekscytująca rozgrywka multiplayer i złożony system klas postaci
Minecraft – od prostoty do nieograniczonej kreatywności

Dodaj komentarz