Koalendar. Dodatek do obsługi Kalendarza Google.

Automatycznie zapisany szkic

KOALENDAR, jest funkcjonalnym rozszerzeniem do Kalendarza Google, które przyda się tym wszystkim osobom, które rutynowo planują swój rozkład zajęć i zwykle mają zapełniony harmonogram zadań. Jego twórcy uważają, że stworzene przez nich rozwiązanie w postaci dodatku KOALENDAR, jest bardzo łatwe w obsłudze, a praca z nim, nikomu nie powinna przysporzyć większego problemu. Jest on jedną z najlepiej ocenianych aplikacji w obszarze Google Workspace Marketplace.

Harmonogram spotkań dla Kalendarza Google, pozwala według jego pomysłodawców, na przygotowanie strony swoich rezerwacji, w przeciągu zaledwie 5 minut! Oczywiście reklama ta, ma jedynie na celu podkreślenie prostoty i łatwości obsługi aplikacji, a nie fałszywe przekonanie nas co do tego, że w każdym przypadku, czynności planowania, zajmą każdemu z nas tylko tyle czasu. Na pewno jednak KOALENDAR, jest to dostępny w 100% darmowy plan, który pozwoli nauczycielom, rekruterom, konsultantom i sprzedawcom, na tworzenie sprawnie funkcjonujących harmonogramów pracy.

Użytkownicy KOALENDAR, chwalą go sobie za funkcjonalność, pełne zaspokojenie ich oczekiwań i wymagań oraz bogaty zestaw operatywnych funkcji, takich jak synchronizacja z kalendarzem czy usługi związane z komunikacją w czasie rzeczywistym. Praca KOALENDAR, polega między innymi na tym, że program “uzgadnia i dostosowuje” harmonogramy osób współpracujących ze sobą w grupach. Jest to na pewno bardzo ważnym czynnikiem, gdy zależy nam, na zaoszczędzeniu czasu, który mamy do dyspozycji. Wprowadzając program do zakresu narzędzi, z których na co dzień korzystasz, ulepszysz swój plan dnia, system dotyczących go rezerwacji oraz zwiększysz swoją produktywność.

Dzięki KOALENDAR, możemy stworzyć własną stronę rezerwacji w kilka minut, a następnie udostępnić jej link osobom, z którymi chcemy się spotkać. Czynność tą, program wykona jakby za nas, bez konieczności wymiany z naszej strony e-maili. Zgodnie z ideą przyświecającą twórcom aplikacji, zasadniczo powinno to zmienić i skrócić, dotychczasowym sposób przesyłania informacji o naszej dostępności osobom z grona naszych kontaktów.

Instalacja rozszerzenia nie wydaje się trudna, ponieważ wymaga jedynie zaakceptowania uprawnień KOALENDAR, wobec tradycyjnego Kalendarza Google, jakim już dysponujemy na swoim komputerze lub laptopie. Akceptacja ta, zapobiega tzw. overbookingowi, który w tej sytuacji polegałby na generacji przez system nie prawdziwej liczby planowanych spotkań czy zapowiedzianych wcześniej wydarzeń. Twórcy odpowiedzialni za poprawne działanie programu KOALENDAR, deklarują że nie przechowują żadnych innych informacji z nami związanych ani też nie przekazują ich osobom nieupoważnionym. Po zainstalowaniu nowego dodatku, należy przejść do strony logowania, by w pełni mógł zacząć funkcjonować poprawnie.

Cechy kluczowe KOALENDAR, to całkowicie rozwiązany problem stref czasowych, duża ilość przypomnień oraz powiadomień na temat zaplanowanych przez nas terminów, nowoczesny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz bezpośrednie powiązanie z Kalendarzem Google. Twórcy rozszerzenia, szczególną uwagę przyłożyli także do zastrzeżeń dotyczących prywatności w programie. Udostępnij możliwość natychmiastowego kontaktu w razie, gdybyśmy potrzebowali pomocy w trakcie korzystania z KOALENDAR poprzez e-mail: [email protected]. Program jest dostępny zarówno w formie subskrybowanej jak i posiada standardową opcję darmową dla osób, które nie chcą płacić abonamentu za korzystanie z niego.

Inne tego typu aplikacje, jakie możemy znaleźć w Internecie i dodać do swojego kalendarza, to:

– Doodle,

– Calendly,

– Hubspot Meeting,

– Drift,

– Meeting Brid,

– Choice Removal

– czy YouCanBook.me.

Ewolucja konsol dla graczy
Jaki głośnik do komputera sprawdzi się najlepiej?
Imperium Zuckerberga, czyli czym zarządza twórca Facebooka?

Dodaj komentarz