Nabór

Portal Nie tylko Gry zrzesza wielu autorów lubiących pisać na temat produkcji związanych z grami (planszowymi, video, innymi), komiksami, książkami, artbookami oraz szeroko rozumianą popkulturą. Jeśli interesuje Cię tematyka naszego portalu i chciałbyś/aś do nas dołączyć, to gorąco zapraszamy do kontaktu:

kontakt@nietylkogry.pl

W ramach współpracy zapewniamy:

  • dostęp do recenzowanych materiałów (także tych przedpremierowych) – materiały te wysyłane są do nas w formie cyfrowej lub papierowej przez wydawnictwa współpracujące z blogiem (patrz zakładka “Współpraca”)
  • miłą atmosferę współpracy w świetnie rozwijającym się zespole
  • korektę tekstów przed publikacją
  • pełne wsparcie i pomoc wszystkich członków ekipy

Oczekujemy:

  • minimum 3 tekstów w miesiącu – produkt wybrany przez siebie lub zaproponowany przez współpracujące z nami wydawnictwa
  • przyzwoitych tekstów z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny
  • pełnego luzu i chęci współpracy

FAQ

Ile mam czasu na nadesłanie tekstów próbnych?
Nie ma określonego czasu – ważne by były gotowe do naszej oceny. Prosimy tylko o informacje na maila bądź na facebooku, że ktoś jest zainteresowany naborem i przygotowuje materiały.

Czy płacicie za pisanie tekstów?
Niestety obecnie portal nie zarabia regularnie – kwestie finansowe uzależnione są od ilości artykułów sponsorowanych bądź płatnych zleceń, które przyjmujemy od naszych partnerów lub firm zewnętrznych. Nie będziemy kłamać i obiecywać czegoś, czego nie jesteśmy pewni. W tej chwili nie jest realizowana opłata za pisanie tekstów.

Gdzie przesłać testy próbne?
Testy próbne proszę przesyłać na nasz adres mailowy podany na górze artykułu. Prosimy, aby w tytule wiadomości wpisać “[Nabór]”

Czy wszystkie teksty trzeba wysłać na raz, czy można pojedynczo?
Nie ma konieczności wysyłania wszystkiego na raz – można wysłać każdy tekst osobno. Proszę tylko pamiętać, by wszystkie teksty wysyłać z tego samego adresu mailowego i zaznaczyć w wiadomości który to tekst.