Najciekawsze wyzwania do gry w butelkę

Najciekawsze wyzwania do gry w butelkę

Każdy z nas zdecydowanie uwielbia grać w przysłowiową “butelkę” z najbliższymi podczas różnego imprez. To ta fantastyczna gierka potrafi przynieść wielu zarówno młodszym, jak i starszym ludziom multum godzin niezapomnianej do końca życia zabawy. W tym artykule postaramy się przedstawić wam najciekawsze propozycję popularnych wyzwań.

Grupa Przyjaciół Gry Gra W Butelkę Na Plaży - zdjęcia stockowe i więcej obrazów Gra w butelkę - Gra w butelkę, Plaża, Przyjaźń - iStock

Na początek coś łagodnego

Na samym starcie warto zacząć od tych nieco łatwiejszych do wykonania opcji. W tym miejscu gorąco polecam zlecenie zadań o charakterze czysto sportowym, które zmuszą uczestnika do większego wysiłku fizycznego. Zaliczamy do nich między innymi 20 pompek, 50 brzuszków, czy 100 przysiadów. Można także zlecić przebiegnięcie 3 kółek wokół domu. Ważne, aby wszystko było w granicach zdrowego rozsądku. Warto także zwrócić uwagę na wyzwanie polegające na wykonaniu wygimnastykowanego układu tanecznego na kolanach, polubienie 10 pierwszych postów na swoim kanale aktualności znajdującej się na mediach społecznościowych, w tym Facebooku, włożenie całej pięści do ust, zjedzenie dużej łyżeczki musztardy, polizanie łokcia, a to nie wszystko, bowiem naprawdę jest wiele innych ciekawych opcji z którymi uczestnicy powinni sobie poradzić bez większego trudu.

Pora na trudniejsze wyzwania

W tym przypadku wszystko zaczyna się powoli rozkręcać wraz z biegiem gry przez co poziom trudności będzie stale zwiększał. Mimo wykorzystaniu znacznej ilości różnego rodzaju opcji na ciekawe zadania pozostała nam nadal do dyspozycji dość spora ilość wartych uwagi możliwości. Na wyróżnienie zasługuję między innymi konieczność zostania czyimś sługusem do samego końca rozgrywki, włożenie do ust maksymalnej ilości przekąsek jakiej się tylko da, opublikowanie swojego najstarszego zdjęcia na Instagramie, wykonanie mistycznego tańca brzucha, udawanie wybranego przez innych uczestników zwierzaka przez następne 5 minut zabawy, mówienie z nietypowym, dość zabawnym akcentem przez następne kilka rund gry, pocałowanie osoby znajdującej się po swojej lewej stronie, zjedzenie robaka, chodzenie na rękach, żonglowanie przedmiotami wybranymi przez resztę grupy, skomponowanie autorskiego wiersza, otrzymanie klapsa w tyłek od innego uczestnika gry w butelkę, przeciągnięcie tyłka z jednego końca pokoju na drugi niczym rasowy pies, otworzenie paczki przekąsek za pomocą ust, założenie swojej bielizny na głowie i paradowanie w niej do końca rozgrywki, czy zadzwonienie do losowo wybranej osoby i zaśpiewanie jakiegoś wstydliwego utworu. Co by nie mówić możliwości te zdecydowanie należą do tych z najwyższej półki, jednak nadal można trafić o wiele gorzej, ale do tego jeszcze przejdziemy

Czas na najbardziej hardkorowe zadania

Tutaj już nie ma przelewek. W tym miejscu zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki, bowiem wykonanie tego typu zleceń będzie wymagało od uczestników ogromnej odporności psychicznej, czy fizycznej przez co nie każdy im podoła. Warto jeszcze podkreślić, że część z nich stoi już na niezwykle niesmacznym poziomie, który przekracza w jakimś stopniu pewne dopuszczalne przez zdrowe sumienie granice. W tym miejscu wyróżnić powinniśmy zjedzenie żywego robaka, obrzydlistwo, wyznanie miłości ukochanej osobie, powiedzenie prawdy na temat pozostałych uczestników, usunięcie dwóch części garderoby, polizanie stopy, rozbicie trzech jajek na głowie, opublikowanie bardzo niepochlebnych zdjęć na którymś z powszechnie dostępnych portali społecznościowych, polizanie brudnej podłogi, zezwolenie na wysłanie autorskiej wiadomości do wybranej przez innych uczestników osoby, a także wypicie magicznego napoju składającego się z niezwykle okropnych składników. Na tym etapie gry nie ma już miejsca dla słabeuszy.

Co powinieneś wiedzieć o grze Counter Strike?
Battlefield – ekscytująca rozgrywka multiplayer i złożony system klas postaci
Minecraft – od prostoty do nieograniczonej kreatywności