Najlepsze gry na dwa telefony

Najlepsze gry na dwa telefony

Odległość nigdy nie będzie przeszkodą, która pokona najbardziej zdeterminowanych graczy online. Pragniesz dobrze bawić się ze swoimi znajomymi podczas mobilnego gamingu, jednak dzielą was kilometry? Poniżej przedstawiamy listę najlepszych gier na dwa telefony.

Dunkers

Najnowsza odsłona Dunkers to mobilna gra dostępna na dwa telefonu. Pozwala użytkownikom rywalizować ze swoimi ulubionymi drużynami i graczami. Tematyka retro poprzedniej wersji sprawiła, że stała się ona dość popularna wśród miłośników koszykówki i gier mobilnych. Co więcej, deweloperzy zadbali o to, aby uwzględnić wszystkie najlepsze drużyny ze światowych rankingów, więc uczestnicy mogą dokonać wyboru. Wygranie meczu daje monety, które można wykorzystać do zakupu poszczególnych zawodników i stworzenia drużyny nie do pokonania.

Niskie wymagania aplikacji umożliwiają rozgrywkę na niemal każdym smartfonie. Możesz również połączyć się z przyjaciółmi, aby grać przeciwko sobie lub kontrolować różnych graczy tej samej strony w specjalnym trybie kooperacji. Dunkers oferuje cotygodniowe międzynarodowe turnieje, w których rywalizują gracze z całego świata. Wygrane rundy w tych zawodach przesunie Cię w górę tabeli liderów. Możesz więc dążyć do tego, aby zostać najlepszym graczem Dunkers na świecie.

Hearthstone

Hearthstone to jedna z najpopularniejszych na całym świecie karcianek. Gra została udostępniona na różne platformy. Można ją obsługiwać za pośrednictwem Windowsa, Maca, Androida i nawet systemów iOS. Bez problemu możesz grać ze swoimi znajomymi na dwa telefony, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujecie i jaka odległość was dzieli.

Gra polega na zbieraniu talii kart i przygotowywaniu ich do potyczek z innymi graczami. Dodatkowym smaczkiem jest osadzenie gry w uniwersum klasycznego Warcrafta.

Words With Friends

Jest to gra na telefon, która sprawdzi Twój intelekt i zasób słownictwa. Będziesz musiał rozwiązywać zagadki słowne i inne zadania językowe. Możesz zaprosić przyjaciół i zaangażować się w grę kooperacyjną.

Zostanie Ci przedstawiony szeroki wybór gier słownych, w których możesz zmierzyć się ze swoją znajomością słów. W miarę postępów, słowa, które musisz odgadnąć, będą coraz trudniejsze (na wyższych poziomach będą używane słowa, które możesz znaleźć w tekstach akademickich).

Aby odgadnąć słowa, otrzymasz zagadkę i limit czasu. Za każde poprawnie przeliterowane słowo otrzymasz punkty, a gracz, który odgadnie najwięcej słów, zostanie ogłoszony zwycięzcą.

Każde zwycięstwo, które osiągniesz, da Ci bonusy w postaci dodatkowych szans na uzyskanie podpowiedzi. Będziesz mógł wykorzystać te szanse w następnej grze. Za każdym razem, gdy skorzystasz z podpowiedzi, znajdziesz się bliżej prawidłowego wyniku.

Gra ma niezwykle proste zasady:

  • Załóż konto i dodaj swoich przyjaciół na listę znajomych;
  • Stwórz pokój gier, a następnie zaproś kolegów zainteresowanych rozgrywką;
  • Uruchom czas i rozpocznij zabawę połączoną z wysiłkiem intelektualnym!

Clash Royale

Clash Royale to popularna gra mobilna online, w której gracze mają za zadanie budować, chronić i przejmować kontrolę nad krainami. Jej mnogość funkcji sprawiła, że zyskała status jednej z najlepszych dostępnych gier wieloosobowych. Trzeba także strzec swoich włości, rekrutując własne wojska i zbierając posiłki od przyjaciół, a następnie wykorzystać je w walce z wrogami. Początkowo gracze otrzymują do dyspozycji skromną wioskę, którą trzeba rozwinąć w potężne królestwo. Zaproś przyjaciół do budowy armii i graj na dwa telefony, aby pokonać wrogów wspólnymi siłami.

Po więcej ciekawych propozycji ze świata gier zapraszamy na stronę https://nietylkogry.pl/gry/.

Co powinieneś wiedzieć o grze Counter Strike?
Battlefield – ekscytująca rozgrywka multiplayer i złożony system klas postaci
Minecraft – od prostoty do nieograniczonej kreatywności