Najlepsze kierownice do grania

Najlepsze kierownice do grania

Kierownica LOGITECH G29

Jest to kapitalny model kierownicy dla graczy. Wyróżnia ją przede wszystkim świetna stabilność pedałów osiągnięta za pomocą gumowych stopek dla twardych powierzchni, a także specjalnym, w pełni składanym zaczepom przeznaczonym do pokrycia dywanu, na którym sprzęt będzie umiejscowiony. Dzięki temu pozostanie on nienaruszany na swoim pierwotnym miejscu niezależnie od intensywności rozgrywki. Co więcej została ona obdarzona w niezwykle solidną konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać naprawdę wysokiej wartości przeciążenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu podczas produkcji materiałów, które wyróżnia nieskazitelna jakość. W związku z tym gracze mają do dyspozycji łożyska kulkowe z mocnej stali umiejscowione w specjalnie do tego przygotowanym drążku kierowniczym. Co więcej w zestawie znajdziemy pedały wykonane ze stali nierdzewnej, a na kierownicy została zamontowana ręcznie szyta skóra, która ma na celu zapewnienie niezastąpionego wrażenia realizmu. Co więcej do skonstruowania kierownicy G29 wykorzystano naciąg, który wręcz w niemalże idealny sposób chroni ją przed ewentualnymi zacięciami, dbając przy okazji o właściwe napięcie całej konstrukcji co ma na celu uzyskanie optymalnego poziomu kontroli. Jest to fantastyczny sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gier wyścigowych.

Kierownica Thrustmaster T-GT II

Na wstępie podkreślę fakt, że jest ona w pełni kompatybilna zarówno z PC, jak i PS4, czy PS5. Dzięki niej rozgrywka podczas gry wyścigowej stanie się do bólu realistyczna. Dzięki zastosowaniu konstrukcji o charakterze elektronicznym z certyfikowanymi płytkami drukowanymi AEC-Q używanymi na co dzień w branży motoryzacyjnej Thrustmaster T-GT II była w stanie uzyskać szczytowy poziom wytrzymałości. W rezultacie jest ona wykorzystywana przez zawodowców podczas przeprowadzania sesji treningowych. Ponadto użycie innowacyjnej technologii T-DCC gracz będzie miał możliwość uzyskania bardzo szybkiej reakcji, dzięki której zapobiegnie on wypadnięciu z toru. Oblicza ona bowiem za pomocą specjalistycznych algorytmów krzywą znoszenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziesz w stanie przejąć pełną kontrolę nad wykonywanym przez siebie driftem i bez trudu pokonać swoich przeciwników. Co więcej użycie silnika T-40VE pozwoli na wykonanie dosłownie każdej akcji z pożądaną dynamiką, czy szybkością. Cena Thrustmaster T-GT II waha się obecnie na poziomie 3500 złotych co nie jest wygórowanym wydatkiem w przypadku tej klasy sprzetu.

Kierownica THRUSTMASTER Ferrari 458 Spider

Jest to sprzęt dedykowany kultowej marce wyścigowej, biorącej udział w rajdach F1. Została ona wyposażona w ponad 9 przycisków, specjalistyczne łopatki służące do dynamicznej zmiany biegów, idealnie funkcjonującą regulację poziomu czułości, czy pedału gazu, tudzież hamulca służące do kontroli prędkości pojazdu, którym gramy. Całość jest kompatybilna z platformą Xbox w związku z czym będziemy nią mogli grać bez problemu na każdym elemencie należącym do platformy Microsoft. Ponadto twórcy wzbogacili THRUSTMASTER Ferrari 458 Spider o kąt obrotu wynoszący ponad 240 stopni co nadaje kluczowego realizmu, przełącznik Manettino, a także gumowe elementy, oraz nietuzinkowy sposób mocowania Imak, które mają na celu zapewnienie jak największej wytrzymałości sprzętu. Kierownica cieszy się dość sporą popularnością wśród graczy. Wynika ona przede wszystkim z dość rozsądnej ceny względem oferowanej jakości, czy po prostu niezawodności stojącej na odpowiednim poziomie. Osobiście polecam.

Jaka będzie najlepsza bramka sms dla firmy?
Co powinien mieć dobry komputer do gier?
Jaki monitor do komputera wybrać?