Playstation 4 – lipcowe premiery

Automatycznie zapisany szkic

Konsola Playstation 4 zadebiutowała na polskim rynku w 2016 roku. Pomimo upływu lat oraz premiery nowej generacji jej popularność wciąż nie zmalała, a nowe tytuły cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprawdźmy, co rynek gamingowy przygotował dla graczy PS4 w lipcu.

Watch Dogs: Legion – Bloodline (06.07)

To zdecydowanie szczęśliwy miesiąc dla fanów serii Watch Dogs. 6 lipca miała miejsce premiera nowego, obszernego dodatku fabularnego. Ubisoft postanowił skupić się na dwóch postaciach, które poznaliśmy w poprzednich częściach – Aidena Pearce’a i Wrencha. Pierwszy z nich udaje się do Londynu aby wykraść urządzenie firmy Broca Tech, które umożliwia kontrolowanie armii robotów. W skład dodatku wchodzą nowe misje fabularne, dodatkowe przedmioty i misje poboczne. Oprócz tego bohaterowie zostaną dodani do kampanii fabularnej i trybu multiplayer podstawowej wersji gry.

Sniper Elite VR (08.07)

Uwielbiana przez wielu graczy seria gier akcji doczekała się wersji dedykowanej wirtualnej rzeczywistości. Tytuł wykorzystuje nie tylko gogle, ale także kontrolery ruchowe. Fabuła składająca się z 18 misji ma miejsce w roku 1943. Główny bohater jest członkiem ruchu oporu w południowych Włoszech okupowanych przez faszystów.

F1 2021 (16.07)

F1 2021 to dwunasta część serii gier wyścigowych posiadających oficjalną licencję Formuły 1. Tym razem wprowadzono wyczekiwany przez wielu graczy tryb fabularny oraz dwuosobową karierę. Dzięki możliwości dostosowania modelu jazdy z grą poradzi sobie zarówno prawdziwy miłośnik serii jak i początkujący gracz. Szczegółowo odwzorowane bolidy, legendarne tory i zawodnicy znani ze świata Formuły 1 to gratka dla fanów prędkości.

Observer: System Redux (16.07)

“Observer: System Redux” to nowa wersja horroru psychologicznego wydanego w 2017 roku przez polskie studio Bloober Team. Oprócz odświeżonej oprawy graficznej na graczy czeka dodatkowa zawartość fabularna. Fabuła gry toczy się w 2084 roku w Krakowie. Daniel Lazarski – tytułowy Obserwator, jest policjantem zdolnym do hakowania umysłów podejrzanych. Niespodziewanie dostaje on list od swojego zaginionego syna.

The Sims 4: Wiejska sielanka (22.07)

Fanów legendarnego symulatora życia czeka kompletna nowość. Już 22 lipca pojawi się nowy dodatek, umożliwiający im założenie własnego gospodarstwa w wiejskim miasteczku Henford-on-Bagley! Simowie będą mogli uprawiać owoce i warzywa, chodzić na targ oraz zbierać żywność w lesie. Pojawią się również nowe gatunki zwierząt, takie jak króliki, lisy, a nawet lamy. Część z nich będzie można hodować, a pozostałe chętnie wejdą z Simami w interakcję. Do nowych aktywności należy m.in organizacja pikniku czy też haft krzyżykowy.

Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed (23.07)

Fabuła tej przygodowej gry akcji osadzona jest w Tokio, a konkretniej w znanej przez fanów popkultury dzielnicy Akihabara. Gracz wciela się w rolę otaku, który walczy z wampirami w dość nietypowy sposób. Okazuje się, że najlepszym sposobem na pozbycie się krwiożerczych potworów jest rozebranie ich i wystawienie na słońce. Podejmowane przez graczy decyzje mają wpływ zarówno na przebieg rozgrywki jak i na jej zakończenie. Tytuł jest odnowioną i ulepszoną wersją gry na PSP.

Orcs Must Die! 3 (23.07)

Orcs Must Die! to seria gier wykorzystujących elementy gatunku tower defense. Naszym zadaniem jest odparcie ataku orków za pomocą różnego rodzaju pułapek ustawionych w odpowiednich miejscach. Oprócz tego dwóch bohaterów może poruszać się po mapie oraz podejmować walkę bezpośrednią. Pojawiają się nowe urządzenia, np. machiny oblężnicze zadające obrażenia na dużych obszarach. Akcje trzeciej części rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony.

Ewolucja konsol dla graczy
Jaki głośnik do komputera sprawdzi się najlepiej?
Imperium Zuckerberga, czyli czym zarządza twórca Facebooka?

Dodaj komentarz