Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny urodzinowy konkurs na NieTylkoGry.pl. Wspólnie z Rafałem Szłapą zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym Waszym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytania “Jaką supermoc chciałbyś/ałabyś posiadać i dlaczego? Jak wykorzystałbyś/ałabyś opisaną moc do ratowania świata?”. Odpowiedzi na te pytania, będące jednocześnie zgłoszeniem konkursowym prosimy przesyłać w komentarzu pod tym wpisem – koniecznie w odpowiednim polu wpisując poprawny adres mailowy do kontaktu. Wśród osób, które prześlą do nas zgłoszenie wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy troje zwycięzców do których powędrują egzemplarze komiksu Bler: Nieistnienie autorstwa Rafała Szłapy. Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytania “Jaką supermoc chciałbyś/ałabyś posiadać i dlaczego? Jak wykorzystałbyś/ałabyś opisaną moc do ratowania świata?”.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nietylkogry.pl oraz na fanpage’u
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze komiksu Bler: Nieistnienie (po egzemplarzu na każdego wygranego)
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Nie wysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nietylkogry.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Karol MinkiewiczPiotrekKarolina HirthOlaWojtek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Darek
Gość

Każdy choć raz w swoim życiu zastanawiał się, jaką supermoc chciałby mieć. Ja nie tylko się zastanawiałem, ale pytałem o to innych. I wyszło, że moja moc jest najbardziej pożądaną. Chodzi oczywiście o moc teleportacji na wzór tej z filmu “Jumper” lub gry “InFamous: Second Son”.
Jak użyłbym jej do ratowania świata? Haha, wcale bym jej nie użył w tym celu! Moc byłaby egoistycznie moja i tylko moja. Zwiedzałbym z jej pomocą świat, miejsca, imprezy, eventy. Okazyjnie mógłbym zdejmować koty z drzew.

Antek
Gość
Antek

Fajnie byłoby przewidywać przyszłość tak o przynajmniej godzine, wtedy miałbym czas zapobiegać tragedią lub informować odpowiednie służby o nadchodzacym zdarzeniu

Wojtek
Gość
Wojtek

Już jakiś czas temu domyśliłem się że super mocą jaka by mi w zupełności wystarczała to bycie nieśmiertelnym/długowiecznym. Dzięki temu miał bym bardzo dużo czasu aby pomagać ludziom w najtrudniejszych sytuacjach i masę czasu aby ćwiczyć i nabierać doświadczenia. Do każdej akcji i walki wchodził bym na pewniaka i z zimną głową. Wiem że taka moc miała by też swoje konsekwencje, ale jak mawia klasyk “z wielką mocą, wiąże się wielka odpowiedzialność”.

Ola
Gość
Ola

Ja chcialabym miec moc, która “zmuszałaby” osoby w moim otoczeniu do mówienia wyłącznie prawdy. Moze mało spektakularne, ale za to jakie zabawne. Politycy i przestępcy podczas przesłuchania mieliby przekichane. Przy okazji wiedziałabym kto ma złe zamiary z góry. I nie musiałabym nosic majtek na rajtuzach albo latac z połnagim tyłkiem po mieście.

Karolina Hirth
Użytkownik
Karolina Hirth

Chciałabym móc mieszać ludziom w głowie, przez tworzenie obrazów – halucynacji, wtedy mogłabym dawać nauczkę złym ludziom w edukacyjny sposób, np zabójcom kotów i psów, bym tak namieszała w głowie, by mogli poczuć się na miejscu zwierzaków, aby zobaczyli jak to jest. Politykom bym pokazała prawidłową reakcje społeczną na ich machlojki. Tym którzy znęcają się nad innymi i tym co wyśmiewają innych, pokazała bym ich w sytuacji, gdzie wszyscy się z nich śmieją. Antagonistów bym załatwiała przez halucynacje, nie musiała bym używać siły, wystarczy manipulacja w ich głowie. Pomagałam bym też zwykłym ludziom, dając im siły i wiarę w siebie,… Czytaj więcej »

Karolina Hirth
Użytkownik
Karolina Hirth

(mail ocenzurowano)

Piotrek
Gość
Piotrek

Zawsze uważałem, że moc cofania czasu byłaby niesamowita, nie tylko w celu ratowania losów planety, ale także w naszych osobistych sprawach. Przykładowo, w złości zerwałeś z idealną dziewczyną? Cofasz czas, nie popełniasz błędu i wszystko jest super! Zarysowałeś swój nowy samochód? Cofasz się o parę minut i dokładnie uważasz na mijane słupki! Doszło do ataku terrorystycznego? Parę godzin wstecz, ostrzegasz odpowiednie służby, setki istnień uratowanych! Ajjj, szkoda, że to tak nierealne…

Karol Minkiewicz
Użytkownik
Karol Minkiewicz

Zdecydowanie zatrzymywanie czasu w ten sposób można by obalić rządy świata i stworzyć jeden kraj który co prawda inwigiluje obywateli a religie zostały zmieniony by ludzie się nie radykyzowali mimo to dzięki niemu nie ma wojen głodu imigracji migracji itp.A o zamachach dzieci myślą jak o legendach którymi się je straszy.
Krolczech1399@gmail.com