Ekipa NieTylkoGry.pl wspólnie z wydawnictwem Insignis serdecznie zapraszają na konkurs, w którym Waszym zadaniem jest napisanie w komentarzu “Która frakcja jest Twoim zdaniem lepsza – Horda, czy Przymierze? Opisz dlaczego.” Wśród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie troje zwycięzców, do których powędrują egzemplarze książki World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec. Konkurs trwa od 18 listopada 2018 r. do 2 grudnia 2018 r. (włącznie). Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry oraz pracownicy wydawnictwa Insignis.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – “Która frakcja jest Twoim zdaniem lepsza – Horda, czy Przymierze? Opisz dlaczego.”
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nietylkogry.pl oraz na fanpage’u
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza konkursowego.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec (po egzemplarzu na każdego wygranego)
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nietylkogry.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
MateuszKarol MinkiewiczPiotrekŁukaszGusiol Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Kasia Podkul
Użytkownik
Kasia Podkul

Cieżko jest stwierdzić która frakcja jest lepsza, gdy zaczynałam swoją przygodę z WoWem moja pierwsza postacią był belf jednak wtedy nie zaglebialam sie w to, to był swego rodzaju dziki strzał. Jednak od kilku lat gram dla Alliance. Myśle, ze duże znaczenie w wyborze frakcji jest charakter gracza. Wybrałam Przymierze ze względu na to iż wydało mi sie tą lepsza strona konfliktu, tą szlachetną i dobrą. Mądrze władający król chcący bronić swych poddanych nie kierujący sie pierwotnymi dzikimi instynktami. No i rasy, piękne Draenei, zabawne krasnoludy, odważni ludzie, tajemnicze Nocne Elfy, zaczarowany i piękny świat początkowych lokacji. Wiele razy sama… Czytaj więcej »

Kamil
Gość
Kamil

Horda jest lepsza ponieważ jest złożona z wielu różnych ras których połączyło nastawienie do przymierza, następnie pokonali wiele przeszkód które ich ukształtowały i umocniły. Horda posiada wielu złych bohaterów których nie da się nie lubić i znaleźć podobieństwa do wyrzutków w naszym świecie. Horda > Przymierze.

Jakub
Gość
Jakub

Według mnie Horda dzięki swojej różnorodności ras i swoim nie jednoznacznie moralnym czynom jest frakcją dużo ciekawszą od Przymierza.

Darek
Gość

– Honor, duma, więzy społeczne! Oto szlachetne przymioty Przymierza, która zdradziecka i chaotyczna Horda nigdy nie zrozumie! – zakrzyknął paladyn.
– Słodkie schronienie zieleni drzew przy źródle życia, to coś, co żaden z pomylonych długouchych skąpanych we krwi nie pojmie. – dodała ciemna elfka.
– Kamień ma duszę – przerwał wyliczankę krasnolud, ale zaraz został przekrzyczany przez gnoma – Wynalazki to siła Przymierza.
For the Alliance! – podsumował tubalnym głsoem Draenei

Gusiol
Gość
Gusiol

Zdecydowanie Horda bo lepiej wpisuje się w klimat gry, wielkie zróżnicowanie ras dające ogromne możliwości. Wielka rotacja przeróżnych Warchiefów. Jest to gra o wojnie więc podoba mi się ideologia Garrosha i Sylvanas prowadząca do jej wygrania! To jako Horda ratowałem Azeroth wielokrotnie i jako Horda dalej gram!

Łukasz
Gość
Łukasz

Moim osobistym zdaniem, lepszą frakcją jest Przymierze. Utworzone oryginalnie pomiędzy ludźmi, krasnoludami, elfami i gnomami, powstało po pierwszej wojnie, by bronić się przed Hordą. Przymierze jest oparte na na wzajemnym szacunku, tradycji, dumie i odwadze. Powstało by chronić swoich poddanych. By nieść nadzieję i dążyć do pokoju. To są poprostu Ci dobrzy.

Piotrek
Gość
Piotrek

Przymierze, ze swoją dyscypliną i pięknymi ideałami, jest frakcją, która zdobywa serca i umysły. Jego opór przeciw dzikiej hordzie miejscami przypomina mi Cesarstwo Rzymskie, rozpaczliwie broniące się przed zalewem barbarzyńskich zastępów. Dokładne formacje bojowe, odporne pancerze, starannie wykonane uzbrojenie – to niektóre cechy zapewniające Przymierzu przetrwanie. Strach pomyśleć, jak potężna stałaby się Horda, nabywając tych cech dla swoich wojsk…

Karol Minkiewicz
Użytkownik
Karol Minkiewicz

Zdecydowanie Przymierze.
U nich w walce bardziej liczy się takty(było to pokazane na cinematikach.Mają zdecydowanie prawa do wielu ziem Hordy.Nie spalili drzewa.Wszyscy obecni herosi przymierza są dobrzy podczas gdy ci z hordy nie koniecznie(sylvanas).Po za tym razy mają swoją kulturę oczywiście te z hordy również jednak np. Orki cho się nawalac.A u przymierza?Nieskazitelność piękna kultura itp.Nawet budynki przymierze ma ładniejsze
Krolczech1399@gmail.com

Mateusz
Gość
Mateusz

Tylko i wyłącznie Przymierze. My nie mamy chatek zrobionych z kupy i gliny. No i to nie my uciekliśmy na Broken Shore, a podobno zginąć w bitwie to tak honorowo i w ogóle fajowo.