Dragon Age: Zabójca magów #1

Już 11.01.2017 nakładem Wydawnictwa Okami ukaże się polska wersja komiksu ze świata Dragon AgeDragon Age: Zabójca magów, którego to każdy z zeszytów mieliśmy okazje zrecenzować na naszym blogu. Jest to dla nas niezwykłe wydarzenie – pierwszy raz mamy okazję objąć naszym patronatem produkt, o który tak długo zabiegaliśmy na naszym rynku. Poniżej znaleźć możecie szczegółowy opis wydania, wygląd polskiej okładki oraz 3 strony promocyjne. Mamy nadzieję, że komiks świetnie przyjmie się w naszym kraju, a wydawnictwo zdecyduje się także na wydanie trylogii ze scenariuszem Davida Gaidera. Dajcie znać jak podoba Wam się polski przekład.

OPIS:

Legendarny scenarzysta Greg Rucka rozpoczyna nową opowieść osadzoną we wciągającym świecie mrocznego fantasy Dragon Age!
Tessa i Marius, najemnicy wierni tylko wobec siebie samych, zarabiają na życie tropiąc i eliminując tych, którzy wykorzystują magię do krzywdzenia innych.
Zmuszeni do ucieczki przez zdradzieckiego zleceniodawcę pragnącego zatrzeć za sobą wszystkie ślady, znajdują schronienie w szeregach odrodzonej Inkwizycji.
Jednak gdy na nieboskłonie pojawia się tajemniczy Wyłom, podążający w ślad za nimi zabójcy okazuję się być okazują się być ich najmniejszym zmartwieniem.
Czy z pomocą nowych towarzyszy Tessa i Marius zdołają ocalić Thedas przed największym zagrożeniem w historii kontynentu?

AUTORZY:

Scenariusz: Greg Rucka
Rysunki: Carmen Carnero
Tusz: Terry Pallot
Kolory: Michael Atiyeh
Okładka: Sachin Teng
Przekład: Dariusz Stańczyk
Redakcja wyd. polskiego: Marcin Waincetel
Redaktor naczelny wyd. polskiego: Rafał Maj

>>>KUP KOMIKS DRAGON AGE: ZABÓJCA MAGÓW #1<<<

STRONY PROMOCYJNE:

Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 1

Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 2

Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 3

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bartek Janeczko Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Bartek Janeczko
Gość
Bartek Janeczko

Całkiem niezły blog, dobrze się czytało ! Szukasz może prezentu dla rodziny chłopaka dziewczyny czy partnera biznesowego? Wejdź do mnie na stronę i obczaj:
Kwiaty w pudełkach KATOWICE