Podsumowanie E3 2017 – wszystkie trailery, zapowiedzi i gameplaye

E3 2017

Konferencje na targach E3 z pewnością należą do grupy najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród graczy. To właśnie na nich prezentowane są newsy dotyczące zarówno najgorętszych tytułów, w które zagramy w najbliższym czasie, jak i tych wcześniej nieznanych. W tym roku nie było inaczej, więc E3 poczęstowało graczy solidną garścią świeżych i soczystych informacji. W tym artykule znajdziecie wszystkie materiały z konferencji Electronic Arts, Microsoftu, Sony, Ubisoftu, Bethesdy i Nintendo, a także kilka trailerów i zapowiedzi, na które niestety nie znaleziono już czasu. Zapraszamy do czytania!

Jeśli coś umknęło naszej uwadze, dajcie koniecznie znać w komentarzach. Lista cały czas będzie aktualizowana o kolejne pozycje.

Sebastian „Severan” Kuryło

Sebastian „Severan” Kuryło

Jestem założycielem i pomysłodawcą tego blogaUwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę także wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9