Form Publisher – generator dokumentów Google.

Automatycznie zapisany szkic

Form Publisher jest rodzaje generatora dokumentów, który doskonale sprawdza się w pracy plikami w formacie PDF, Dokumentami Google, Arkuszami, Prezentacjami, dokumentami Microsoft Word, Excel czy programem Powerpoint. Generator Form Publisher, może scalać dokumenty i wzajemnie je do siebie dostosowywać. Posiada również szereg, innych przydatnych dla użytkowników funkcji.

Przy użyciu Form Publisher, z łatwością stworzysz niestandardowe dokumenty z Formularzy Google, przekształcając przesłane dane formularza lub wiersze arkusza kalkulacyjnego w pięknie zaprojektowane pliki PDF, dokumenty Google lub Office. Aplikacja, umożliwi ci przesłanie ich e-mailem do twojego zleceniodawcy lub miejsca pracy. W ten sposób, wykonany przez ciebie projekt, będzie mógł zostać szybko zatwierdzony online i podpisany przez twojego szefa.

Generator Form Publisher, został stworzony m. in. po to, by usprawnić i zautomatyzować żmudne procesy biznesowe, przy wykorzystaniu internetowego przepływu danych pomiędzy współpracującymi ze sobą osobami. Aplikacja, generuje i przesyła faktury, wyceny, zwolnienia, zaświadczenia oraz wiele innego typu dokumentów, używając do tego prostych i nieskomplikowanych formularzy. Wszystkie wygenerowane w trakcie swojej pracy dokumenty, możemy przechowywać na kompatybilnym z Form Publisher, Dyskiem Google.

PIERWSZE KROKI W DODATKU FORM PUBLISHER.

Gdy już się zdecydujemy się na wybór Form Publisher, jako rozszerzenia mogącego usprawnić naszą pracę z Dokumentami Google, Arkuszami, Prezentacjami, Plikami PDF oraz innymi, kompatybilnymi dodatkami Google Workspace Marketplace, musimy zainstalować Form Publisher w przeglądarce, z której korzystamy. Unikniemy problemów związanych z synchronizacją, jeśli ustawimy na pulpicie swojego komputera Google, jako rodzaj przeglądarki domyślnej.

W jaki sposób zainstalować Form Publisher, żeby program działał sprawnie i bez problemów? Po pierwsze należy utworzyć pierwszy szablon wybranego dokumentu, aby następnie dodać do niego znaczniki na podstawie pytań z formularza szablonu. Podobnie postępujemy w przypadku Arkuszy czy Prezentacji Google. Każdy rodzaj dokumentu, wymaga osobnej konfiguracji z szablonem Form Publisher. Kolejnym ważnym krokiem, jest konfiguracja docelowych odbiorców naszych dokumentów, tak by ich odbiorcy byli zdefiniowani.

FUNKCJE PROGRAMU FORMA PUBLISHER.

Aplikacja Form Publisher, automatycznie generuje dokumenty na podstawie odpowiedzi na Formularze Google, przechowuje je na Dysku Google i wysyła do odbiorców pocztą e-mail w celu zatwierdzenia i/lub podpisu. Program generuje dokumenty masowo oraz przechowuje je na Dysku Google. Dlatego możemy liczyć na to, że ich nie stracimy, a stworzony przez nas katalog projektów zostanie zachowany, ponieważ Dysk Google jest rodzajem chmury obliczeniowej.

Form Publisher, automatycznie generuje żądania zakupu lub wyceny na podstawie dostarczanych dokumentów oraz informacji od klientów. Ze względu na tą funkcję, może być wykorzystany w branży zajmującą się sprzedażą internetową. Dodatkowo Form Publisher, automatycznie generuje faktury, kumulując je w sposób masowy dla wszystkich obsługiwanych przez system klientów, na koniec każdego miesiąca. Faktury, żądania zakupu i wyceny, możemy łatwo wysłać e-mailem za pomocą funkcji Yet Another Mail Merge.

Szablony aplikacji, służą do tworzenia konspektów i wzorów dokumentów, którymi zwykle się posługujemy i z których na co dzień korzystamy. Możemy wygenerować dowolny formularz, który jest nam aktualnie potrzebny, niezależnie od tego, czy jesteśmy organizatorami jakiegoś ważnego wydarzenia (Eventu) czy też potrzebujemy zgody od swojego kontrahenta biznesowego na wykorzystanie posiadanych informacji. Przy pomocy Form Publisher wykreujemy wnioski o urlop, czas wolny, przepływ pracy i potwierdzenia od pracowników, którzy korzystając ze swojej skrzynki e-mail, odeślą je nam na czas, korzystając z możliwości kompatybilnej z ich Dyskiem Google, aplikacji.

Ewolucja konsol dla graczy
Jaki głośnik do komputera sprawdzi się najlepiej?
Imperium Zuckerberga, czyli czym zarządza twórca Facebooka?

Dodaj komentarz