Therian Saga

Therian Saga

Therian Saga nie jest to typowa gra fabularna. To może być najlepiej opisany jako wersji Ultima Online oparty na przeglądarce.

Działka ma odtwarzacza do opuszczonego Myriaden, tajemniczego kontynentu, który nie został zamieszkany przez prawie 700 lat.

Gracz wciela się w rolę jednego z wielu pionierów, który przeniósł się do Myriaden w celu zdobycia bogactwa i sławę. To zależy tylko od gracza, który zamierza stać się jego charakter: kowala, wojownika lub pogromca zwierząt. Gracz będzie również znaleźć tutaj dziesiątki ciekawych misji, walki z stworzeń bajki i wielu niezwykłych miejsc czeka na odkrycie.

Gra rozpoczyna się na wyspie, gdzie gracz uczy się podstaw gry. Postać gracza może stać się słynny podróżnik i przemierzać dziewicze obszary Myriaden pełne różnego rodzaju niebezpieczeństw lub rzucić się w rzemiośle pracy. Może on także do czynienia z oswojonych zwierząt dzikich, które będą mu towarzyszyć w eksploracji świata gry.

W wybór ponad 20 zawodów i można znaleźć, takich jak szpiegostwo, stolarstwa, metalurgii czy archeologii. Co ważne, wszystkie te zawody są ze sobą powiązane, ponieważ sami gracze produkują wszystkie elementy, które są potrzebne do innych specjalistów. W efekcie gospodarka gry prowadzone przez graczy się i umożliwia stworzenie prawdziwej żywej świecie, gdzie każdy zawód ma swoją rolę.

Co ważne, w to nie tylko o produkcji przedmiotów. Olbrzymi kontynent Myriaden, podzielone na kilka różnych obszarów, czeka na odkrycie. Postać może odwiedzić różne regiony, różniące się roślinności, zwierząt, surowców i minerałów, które mogą być gromadzone i wykorzystywane w swoim zawodzie lub sprzedawane do innych graczy. Co ciekawe, postać nie jest gotowy na tego rodzaju wyprawy. Po pierwsze, musi być przeszkolony do przepływu przez różnych typów stron i dowiedzieć się, jak przetrwać w dziczy przyrody. Gra pozwala również na utworzenie obozów, a nawet miast budujących.

Na kontynencie Myriaden, żyć tam różnego rodzaju stworzeń, że postać będzie musiała się zmierzyć w czasie wypraw w lochach rozsianych po świecie gry. Wśród przeciwników są dzikie zwierzęta i fantastyczne zjawy i duchy.

Niestety, nie jest to gra dla ludzi, którzy lubią rozbudowane bitwy. Walki są raczej coś dodatkowego do rozgrywki niż jego główny element.

jest niezwykle rozbudowana produkcja, która odnosi się do klasycznego stylu MMORPG gry. Znajdziesz tu dużo swobody i wiele sposobów, aby rozwijać swoją postać. Wszystko to, w bardzo ładnym otoczeniu i towarzystwie ogromnej społeczności gry, gdzie na pewno znajdziesz nowych przyjaciół.

Ewolucja konsol dla graczy
Jaki głośnik do komputera sprawdzi się najlepiej?
Imperium Zuckerberga, czyli czym zarządza twórca Facebooka?

Dodaj komentarz